Startupy se snažíme podporovat v mnoha směrech a jedním z nich je také pořádání eventů. Již za sebou máme několik úspěšných ročníků KPMG Data Festivalu, KPMG Data Summitu nebo Startup Festivalu. Eventy jsme si vyzkoušeli jak v offline podobě, tak i online a pokaždé bylo o co stát. Podívejte se, jak jednotlivé akce vypadají.

KPMG Data Festival

KPMG Data Festival každoročně bourá mýty kolem dat a složitosti práce s nimi. Je to unikátní akce pro všechny zájemce o problematiku dat a všeho, co s nimi souvisí. Studenti mohou zjistit, jak se problematika dat dá studovat, lidé, kteří už s daty pracují, uvidí, kam se dále posouvat a všichni se mohou přesvědčit, že pracovat s daty je přínosné a hlavně zábavné!

KPMG Data Summit

KPMG Data Summitu je unikátní konference zaměřená na datovou analytiku. Tato akce je plná diskuzí a přednášek s odborníky na datovou analytiku z Vysoké školy ekonomické v Praze, KPMG, partnerské školy UC Berkeley a další.

Startup Festival

Startup Festival je event, který se točí kolem startupů a úspěšných byznys počinů. Hlavní myšlenkou festivalu je propojit a rozšířit startupovou komunitu, představit novinky na trhu a aktuální témata startupového světa, propagovat možnost práce ve startupu jako alternativu klasického zaměstnání. Zúčastnit se může každý, ať už startupy, tak i jejich partneřia investoři, zákazníci a zájemci o práci.