Projekty v inkubaci

nagano

nagano je aplikace, která poskytne sportovním klubům efektivnější a transparentnější způsob interakce s jejich fanoušky za pomoci soutěží, miniher, dotazníků, kvízů a dalších možných aktivit. Fanoušci jsou za svou účast na zápasech a aktivitu v aplikaci odměňováni skrze různé slevové kupóny, klubové body nebo digitální aktiva jako NFT a klubové tokeny.

Czech Forge Group

Pod Czech Forge Group sdružujeme všechny naše projekty, počínaje naším software housem Optimify, který stojí za vývojem veškerých našich produktů jako je třeba Lesranda, Reservado nebo partnerský projekt Bemensa. Zabýváme se primárně vývojem a produkt managementem.

TikTokuj.cz

V TikTokuj.cz pomáháme firmám TikTok správně uchopit a začlenit ho do marketingové strategie. Jsme agentura v Česku specializující se na digitální marketing pouze na TikToku. Nabízíme správu účtu, influencer marketing, placené reklamy nebo jednorázové služby typu školení či konzultace. To vše zvládá náš Gen-Z based tým.

ContextMinds

ContextMinds je aplikace pro vizuální propojení myšlenek a dat, vizuální reprezentaci znalostí a tvorbu znalostní báze. Věříme, že myšlenkové mapy nemusí být jen obrázky, ale že mohou být nástrojem pro uložení a sdílení znalostí, pro vizuální tvorbu znalostního grafu, který může nahradit firemní wiki a podobné nástroje.

Další firmy v xPORTu

Flowlance

Flowlance umožňuje freelancerům fakturovat všechny jejich klienty najednou přímo z kalendáře, vizualizovat business performance a automatizovat procesy, aby šetřili čas a vydělávali více peněz.

Sentiscrape

Pro naše klienty vyvíjíme webové, desktopové a mobilní aplikace na zakázku. Pracujeme například na systému pro dispečink taxislužby, aplikaci na řízení logistiky nebo softwaru pro autonomní sekačky. Náš tým aktuálně zahrnuje zhruba 5 lidí, se kterými spolupracujeme převážně online.

Roier

ROIER je technologický startup, který mění způsob, jak lidé investují do půjček zajištěných nemovitostmi. Aktuálně se ROIER soustředí na investice do nemovitostí, které jsou už pronajaty nájemcům. Propojujeme individuální investory se společnostmi a bytovými družstvy, které chtějí rozšířit své portfolio pronajatých nemovitostí, refinancovat stávající půjčky nebo financovat development vlastních projektů.

Spectrasol

Spectrasol je dodavatel pro-kognitivních a biodynamických patentově chráněných světelných systémů, jejichž autoři a protagonisté jsou předními českými odborníky a uznávanými autoritami na osvětlování a světelnou techniku.

FUTURE SALES

FUTURE SALES pro B2B společnosti vytváří moderní Sales strategie založené na digitálních datech, Social Selling strategii na LinkedIn a chytré Sales automatizaci. Díky propracované strategii vám pomůžou zvednout prodejní výsledky až o 20 %.

SALESDOCk

SALESDOCk jsou zkušení profesionálové, kteří disponují prodejními týmy a ovládají prodejní procesy a infrastruktury. Dálkově pomáhají s rozvojem byznysu B2B firem na mezinárodním trhu.

Quanda International

Quanda je snadno ovladatelný marketingový software, který Vám pomůže lépe porozumět vašim zákazníkům a komunikovat s nimi tak, že nebudete obtěžovat, ale více prodávat.

Scaleo

Scaleo je inovativní SaaS řešení pro řízení Affiliate sítí a Affiliate programy. Díky Scaleo firmy dokážou dostávat nové zakázky, aniž by museli platit reklamu.

COMPLETEstudio

COMPLETEstudio poskytuje komplexní služby na základě zkušeností s tvorbou webových stránek a e-shopů, grafickým designem, a marketingem online i offline. Upřednostňuje kvalitu nad kvantitou a pro klienta neváhá obětovat volný čas, pokud je to nutné a termíny se krátí.

Performatio

Konzultační agentura se zaměřením na obchodní a marketingové procesy. S využitím technologií se snažíme chytře propojovat sales, marketing a data.

Potřebujete více informací?

Pokud máte více otázek, neváhejte a kontaktujte manažera programu Jakuba Stránského.

email: jakub.stransky@vse.cz

Chcete se přihlásit?

Pro registraci do programu B2B Incubation je potřeba vyplnit registrační formulář s kontaktními údaji. Po vyplnění formuláře se vám ozve náš mentor s dalšími informacemi ohledně konzultace vašeho B2B nápadu.