Projekty v inkubaci

Manažeři na startu

Bára Malinovská provází čerstvé manažery na startu jejich manažerské dráhy. Poskytuje individuální konzultace a mentoring pro ty, kteří nechtějí být na manažerská témata sami. Vede webináře a dlouhodobé kurzy na manažerská témata zahrnující řízení týmů (nábor, motivace, hodnocení,…) i sebe sama (time management, autorita, psychohygiena,…). Absolventy programů propojuje v uzavřené komunitě, ve které si sdílí zkušenosti a tipy pro úspěšné vedení týmů. Cílem projektu je vytvořit rozvojový koncept pro čerstvé manažery, který jim poskytne kontinuální vzdělávání, rozvoj dovedností a podporu v prvních letech manažerské kariéry.

TikTokuj.cz

V TikTokuj.cz pomáháme firmám TikTok správně uchopit a začlenit ho do marketingové strategie. Jsme agentura v Česku specializující se na digitální marketing pouze na TikToku. Nabízíme správu účtu, influencer marketing, placené reklamy nebo jednorázové služby typu školení či konzultace. To vše zvládá náš Gen-Z based tým.

ContextMinds

ContextMinds je aplikace pro vizuální propojení myšlenek a dat, vizuální reprezentaci znalostí a tvorbu znalostní báze. Věříme, že myšlenkové mapy nemusí být jen obrázky, ale že mohou být nástrojem pro uložení a sdílení znalostí, pro vizuální tvorbu znalostního grafu, který může nahradit firemní wiki a podobné nástroje.

Performatio

Konzultační agentura se zaměřením na obchodní a marketingové procesy. S využitím technologií se snažíme chytře propojovat sales, marketing a data.

Další firmy v xPORTu

Roier

ROIER je technologický startup, který mění způsob, jak lidé investují do půjček zajištěných nemovitostmi. Aktuálně se ROIER soustředí na investice do nemovitostí, které jsou už pronajaty nájemcům. Propojujeme individuální investory se společnostmi a bytovými družstvy, které chtějí rozšířit své portfolio pronajatých nemovitostí, refinancovat stávající půjčky nebo financovat development vlastních projektů.

Brus Games

Brus Games se zaměřuje na rychlý vývoj jednoduchých free-to-play her (zatím) pro mobilní telefony – casual, strategie, idle, tycoony atd. Originalita a zábavnost na prvním místě. Cílem je vybudovat stabilní indie studio, které bude stavět na portfoliu rychle a jednoduše vytvářených her a úspěšné koncepty znovu využívat a dál rozvíjet u dalších her.

Spectrasol

Spectrasol je dodavatel pro-kognitivních a biodynamických patentově chráněných světelných systémů, jejichž autoři a protagonisté jsou předními českými odborníky a uznávanými autoritami na osvětlování a světelnou techniku.

COMPLETEstudio

COMPLETEstudio poskytuje komplexní služby na základě zkušeností s tvorbou webových stránek a e-shopů, grafickým designem, a marketingem online i offline. Upřednostňuje kvalitu nad kvantitou a pro klienta neváhá obětovat volný čas, pokud je to nutné a termíny se krátí.

Scaleo

Scaleo je inovativní SaaS řešení pro řízení Affiliate sítí a Affiliate programy. Díky Scaleo firmy dokážou dostávat nové zakázky, aniž by museli platit reklamu.

SALESDOCk

SALESDOCk jsou zkušení profesionálové, kteří disponují prodejními týmy a ovládají prodejní procesy a infrastruktury. Dálkově pomáhají s rozvojem byznysu B2B firem na mezinárodním trhu.

FUTURE SALES

FUTURE SALES pro B2B společnosti vytváří moderní Sales strategie založené na digitálních datech, Social Selling strategii na LinkedIn a chytré Sales automatizaci. Díky propracované strategii vám pomůžou zvednout prodejní výsledky až o 20 %.

Quanda International

Quanda je snadno ovladatelný marketingový software, který Vám pomůže lépe porozumět vašim zákazníkům a komunikovat s nimi tak, že nebudete obtěžovat, ale více prodávat.

Potřebujete více informací?

Pokud máte více otázek, neváhejte a kontaktujte manažera programu Jakuba Stránského.

email: jakub.stransky@vse.cz

Chcete se přihlásit?

Pro registraci do programu B2B Incubation je potřeba vyplnit registrační formulář s kontaktními údaji. Po vyplnění formuláře se vám ozve náš mentor s dalšími informacemi ohledně konzultace vašeho B2B nápadu.