Týmy v xPORTU

Projekty v inkubaci

Mindforce

Mindforce pomáhají zkrátit cestu k úspěchu pomocí kvalitních dat. Ne vždy vám vaše data mohou říct vše, co potřebujete vědět. Propojte je s daty z Extera a najděte tak zkratku k novým příležitostem. Extera je snadno použitelná cloudová databáze, která nabízí přístup ke kvalitním informacím o společnostech propojených z mnoha datových zdrojů od státu, veřejného sektoru a firem.

ContextMinds

ContextMinds je aplikace pro vizuální propojení myšlenek a dat, vizuální reprezentaci znalostí a tvorbu znalostní báze. Věříme, že myšlenkové mapy nemusí být jen obrázky, ale že mohou být nástrojem pro uložení a sdílení znalostí, pro vizuální tvorbu znalostního grafu, který může nahradit firemní wiki a podobné nástroje.

Proefo

Díky službám startupu Proefo může i ta nejmenší firma mít svého finančního ředitele. Automatizace sběru dat, vyvážený reporting a osobní přístup umožní každému vést podnikání tím nejlepším možným způsobem.

Performatio

Konzultační agentura se zaměřením na obchodní a marketingové procesy. S využitím technologií se snažíme chytře propojovat sales, marketing a data.

Další firmy v xPORTu

Roier

ROIER je technologický startup, který mění způsob, jak lidé investují do půjček zajištěných nemovitostmi. Aktuálně se ROIER soustředí na investice do nemovitostí, které jsou už pronajaty nájemcům. Propojujeme individuální investory se společnostmi a bytovými družstvy, které chtějí rozšířit své portfolio pronajatých nemovitostí, refinancovat stávající půjčky nebo financovat development vlastních projektů.

Brus Games

Brus Games se zaměřuje na rychlý vývoj jednoduchých free-to-play her (zatím) pro mobilní telefony – casual, strategie, idle, tycoony atd. Originalita a zábavnost na prvním místě. Cílem je vybudovat stabilní indie studio, které bude stavět na portfoliu rychle a jednoduše vytvářených her a úspěšné koncepty znovu využívat a dál rozvíjet u dalších her.

Spectrasol

Spectrasol je dodavatel pro-kognitivních a biodynamických patentově chráněných světelných systémů, jejichž autoři a protagonisté jsou předními českými odborníky a uznávanými autoritami na osvětlování a světelnou techniku.

COMPLETEstudio

COMPLETEstudio poskytuje komplexní služby na základě zkušeností s tvorbou webových stránek a e-shopů, grafickým designem, a marketingem online i offline. Upřednostňuje kvalitu nad kvantitou a pro klienta neváhá obětovat volný čas, pokud je to nutné a termíny se krátí.

Scaleo

Scaleo je inovativní SaaS řešení pro řízení Affiliate sítí a Affiliate programy. Díky Scaleo firmy dokážou dostávat nové zakázky, aniž by museli platit reklamu.

SALESDOCk

SALESDOCk jsou zkušení profesionálové, kteří disponují prodejními týmy a ovládají prodejní procesy a infrastruktury. Dálkově pomáhají s rozvojem byznysu B2B firem na mezinárodním trhu.

FUTURE SALES

FUTURE SALES pro B2B společnosti vytváří moderní Sales strategie založené na digitálních datech, Social Selling strategii na LinkedIn a chytré Sales automatizaci. Díky propracované strategii vám pomůžou zvednout prodejní výsledky až o 20 %.

Quanda International

Quanda je snadno ovladatelný marketingový software, který Vám pomůže lépe porozumět vašim zákazníkům a komunikovat s nimi tak, že nebudete obtěžovat, ale více prodávat.

Potřebujete více informací?

Pokud máte více otázek, neváhejte a kontaktujte manažera programu Jakuba Stránského.

email: jakub.stransky@vse.cz

Chcete se přihlásit?

Pro registraci do programu B2B Incubation je potřeba vyplnit registrační formulář s kontaktními údaji. Po vyplnění formuláře se vám ozve náš mentor s dalšími informacemi ohledně konzultace vašeho B2B nápadu.