Je to snazší, než se zdá

1. REGISTRACE

Pro registraci do programu B2B Incubation je potřeba vyplnit formulář s kontaktními údaji. Po vyplnění formuláře se vám ozve náš mentor s dalšími informacemi ohledně konzultace vašeho B2B nápadu.

2. OPEN HOUSE

Zajímavé projekty pozveme na Open House – one2one konzultaci s mentorem. Zde získáte feedback a zjistíte, jestli se do programu hodíte a zda pro vás bude xPORT užitečný. Open House se koná vždy první úterý v měsíci (pokud není určen jiný termín) a úspěšné týmy získají vstupenku do naší inkubace.

3. MAX. ROČNÍ PROGRAM

Program B2B Incubation trvá rok. Můžete ho však ukončit kdykoli a bez jakýchkoli závazků.

Chcete to zkusit? Tak neváhejte a přihlaste se!

Co stojí inkubace

Úvodní konzultace

ZDARMA

Program B2B Incubation

7.000,- CZK/měs.

* za účast v programu/firma
* sleva 20 % pro studenty VŠE

Místo v Open space/člen

2.000,- CZK/měs.

* není povinnou součástí inkubace

Místo v Open space/nečlen

4.000,- CZK/měs.

Reference

Díky skvělému zázemí, které nám xPORT VŠE poskytuje, se můžeme od doby, co jsme jeho součástí, naplno věnovat našemu rozvoji a obchodním aktivitám. 

Za xPORTem se skrývá tým skvělých a ochotných lidí, kteří jsou vždy připraveni nabídnout pomocnou ruku a naslouchat našim potřebám, za což jim velice děkujeme 😊.

STARTUP Spectrasol

„Moje účast v xPORTu mi jednoznačně ušetřila řadu chyb a pomohla udržet směr. Z počátečního nápadu jsme se během několika měsíců posunuli ke konkrétní a ověřené cílové skupině, produktu, který dává smysl a k prvním prodejním úspěchům. Cením si zejména toho, že získávám pravidelnou zpětnou vazbu a mohu se vždy obrátit na někoho, kdo prošel stejným procesem, má odstup a pomůže mi se vyvarovat zbytečných přešlapů.“ 🙂

Startup Manažerky na startu

„V xPORTu nám pomohli dostat se z naivní fáze “pořádně nevíme, co děláme” do stavu, kdy s námi diskutují investoři.“

Startup CONTEXTMINDS

„xPORT nám v našich začátcích poskytl podporu potřebnou pro vystřelení nápadu mezi lidi.“

Startup Sens Foods

„Při zakládání firmy ti můžou dobře poradit jen ti, kteří si prošli podobnou cestou. xPORT je právě to místo, kde na takové lidi narazíš.“

Startup Amio

Potřebujete více informací?

Pokud máte více otázek, neváhejte a kontaktujte manažera programu Jakuba Stránského.

email: jakub.stransky@vse.cz

Chcete se přihlásit?

Pro registraci do programu B2B Incubation je potřeba vyplnit registrační formulář s kontaktními údaji. Po vyplnění formuláře se vám ozve náš mentor s dalšími informacemi ohledně konzultace vašeho B2B nápadu.