Nenabízíme jen kanceláře, ale i inspirativní prostředí pro rozvoj vašeho businessu.

V xPORT Business Acceleratoru VŠE si vyberete plně vybavenou soukromou kancelář o rozloze od 23-58 m², která se stane příjemným zázemím pro vaši firmu. Získáte tak nejen prostory, ale i skvělé služby a mnoho kontaktů. Pod jednou střechou totiž budete s několika firmami a startupy, které rády sdílejí svoje zkušenosti, drive i dobrou náladu.

Kanceláře jsou vhodné nejen pro technologické firmy, startupy, agentury a jednotlivce, ale také pro již zaběhnuté inovativní firmy, které chtějí pracovat v komunitě nadšených startupistů.

Co firmám nabízíme

Víme, co naši klienti potřebují a zdaleka to nejsou jenom kancelářské prostory. Proto se jim snažíme zabezpečit pohodlí a budovat podnikatelskou komunitu, kde si firmy navzájem pomáhají a mohou rychleji růst.

Office as a service

Mít vlastní prostor a nezdržovat se problémy mimo Váš nabitý kalendář? O úklid, funkční internet, dostatek kafe nebo papíru v tiskárně se postaráme my, zatímco vy se budete věnovat svému businessu.

Reprezentativní a stylové prostory

Přiveďte své klienty nebo obchodní partnery na meeting do xPORTu a udělejte na ně dojem hned, jak k Vám/nám zavítají. Pracovat budete v nových plně vybavených kancelářích. Máme nově přistavěné patro, které bylo zkolaudováno na jaře roku 2019.

Startupová komunita

Budete jiným firmám dostatečně blízko na to, abyste měli s kým zajít na oběd, zahrát si fotbálek nebo grilovat na terase, ale zároveň budete mít vlastní kancelář a prostor, kde Vás nikdo nebude rušit při práci. V xPORTu se také můžete vzdělávat na pravidelných akcích a workshopech.