Program B2B Incubation

B2B Incubation je maximálně roční program pro lidi s inovativním B2B podnikatelským nápadem a elánem. Funguje na principu pravidelných one2one konzultací s mentory. Otevírá dveře do světa byznysu a nabízí pevné místo v xportí komunitě startupistů, kteří čelí stejným výzvám.

O programu B2B Incubation

Každý týden se s vámi zkušený mentor pobaví o tom, jak váš byznys co nejrychleji posunout dál a napomůže vám ke správným partnerům nebo investorům. Jindy vám jen zkusí vrátit klid a nadhled nebo třeba vyřeší problém s účetnictvím. Jako bonus, pracovat na svém byznysu budete v moderních a inspirativních prostorách podnikatelského akcelerátoru.

Proč se přidat do inkubace xPORTu

B2B Incubation je program, který pomáhá začínajícím podnikatelům a startupům při rozjíždění byznysu. Snaží se o jejich prosperitu a neustálý růst.

Zeptali jsme se našich startupů, proč se přidaly do inkubace xPORTu. Hlavními důvody pro ně byly:

  • startupová komunita, která vám ukáže, že nejste jediní, kdo má na začátku podnikání problémy a poradí vám, jak je řešit
  • mentoring program, díky kterému můžete minimálně 1x týdně konzultovat konkrétní nápady a problémy se zkušeným mentorem
  • networking s inspirativními lidmi, letní grilovačky na terase se super výhledem a volný vstup na firemní akce
  • inspirativní prostory, ve kterých budete překypovat kreativitou a produktivitou
  • marketing a PR podpora, xPORT zajistí, aby o vás bylo slyšet
  • workshopy na různá témata s profesionály z praxe, o kterých se dozvíte vždy jako první

Potřebujete více informací?

Pokud máte více otázek, neváhejte a kontaktujte manažera programu Jakuba Stránského.

email: jakub.stransky@vse.cz

Chcete se přihlásit?

Pro registraci do programu B2B Incubation je potřeba vyplnit registrační formulář s kontaktními údaji. Po vyplnění formuláře se vám ozve náš mentor s dalšími informacemi ohledně konzultace vašeho B2B nápadu.