Ve středu 26. září Vysokou školou ekonomickou v Praze (VŠE) proudila pravá festivalová atmosféra. Podnikatelský akcelerátorxPORTVŠE zde uspořádal Rohlik.czStartupFestival, který patřil startupistům, studentům a nadšencům businessu.

Atrium Rajské budovy VšE se proměnilo ve veletrh více než dvacítky českých startupů. Návštěvníky na stáncích přivítaly startupy jako Rohlik.cz, BiletoTrisbeeAppliftingLSiHoppyGoZoxcall a další. Mnoho z nich si připravilo zajímavé aktivity a soutěže. Na stánku Behavee si lidé mohli otestovat svoje ego a u COTU viděli prototypy výrobků a 3D tiskárnu přímo při práci.

Festival v průběhu celého dne nabízel bohatý doprovodný program. Návštěvníci se účastnili one2one konzultací se 13odborníky a 3 panelových diskuzí. Kapacity 7 workshopů byly plné, stejně jako přednáška od Grow with Google. Doslova praskala i aula na přednášce Tomáše Čupra z Rohlik.cz, na kterou účastníci stáli dlouhou frontu.

V xPORTu věříme, že budování startupové komunity má smysl a pevně doufáme, že si návštěvníci kromě nabytých vědomostí odnesli i skvělý pocit a inspiraci. Děkujeme všem účastníkům a už teď se těšíme na další ročník Startup Festivalu.

Fotogalerie z Rohlik.cz Startup Festivalu 2018