Máme pro vás novinku. Připravili jsme knižní minisérii xPORT Book Club. Touto cestou bychom se s vámi chtěli podělit o doporučení na zajímavé knihy, které jsou podle nás motivační, inspirativní a mohou přispět k osobnímu rozvoji. Budeme rádi, když se zapojíte i vy například formou komentářů u příspěvků, které budeme zveřejňovat na našich sociálních sítích.

Záleží nám na tom, abychom pro naše čtenáře na sociálních sítích přidávali kvalitní a zajímavý obsah. Aktivně se snažíme o budování startupové komunity, ale myslíme si, že můžeme začít u každého z vás. Osobní rozvoj je v poslední době velmi aktuální téma, proto jsme se rozhodli s vámi sdílet naše knižní tipy, které vám s ním mohou pomoci. Na naše doporučení se můžete těšit v minisérii xPORT Book Club hned dvakrát za měsíc! Věříme, že začínajícím podnikatelům mohou přijít vhod! Nejedná se totiž pouze o samotný rozvoj nebo změnu přístupu k životu, ale také o velkou dávku inspirace.

Tip na čtení #1

Naším prvním tipem je kniha Laurenta Gounella s názvem Muž, který chtěl být šťastný. Jak definujete vlastní štěstí? A jste opravdu šťastní? Příběh otevírá svět nových možností, který ukazuje, jak se osvobodit od věcí, které nám brání v tom být skutečně šťastní. Doufáme, že v knize naleznete odpovědi na tyto otázky a na mnohé další. Zkuste se nad nimi zamyslet, objevte sami sebe a třeba vás to posune nejen ve vašem kariérním životě.