Od studentů, přes absolventy, startupy až po korporace – jsme tady pro všechny a společně vytváříme silnou komunitu, o které se více rozpovídal náš mentor Jakub Stránský. 

Komunita. Dříve jsem neměl pocit, že má být zásadní přidaná hodnota xPORTu. Nedávno mi ale došlo, že je. Kromě práce v xPORTu, kde mentoruju, se věnuju projektu Techambition. Firma každý rok roste a potřebuje nové procesy i technologie. Už dlouho se mi nestalo, že bych to, co hledám nenašel přímo v xPORTu.

Když jsme potřebovali zavést seriózní finanční řízení, pomohlo nám Proefo. Převzali účetnictví, přenastavili nákladová střediska tak, aby odpovídala běžné praxi, na kterou jsou zvyklí velcí investoři a pomohli nám do hloubky pochopit, co nám naše účetní data říkají, díky detailnímu finančnímu reportingu a konzultacím. Rozhoduje se tak o poznání rychleji.

Dokud nám stačil jednoduchý e-mailingový nástroj, vše jsme řešili přímo s Quandou (není na to mít technickou podporu na stejném patře). A když jsme později potřebovali CRM a rozsáhlejší automatizaci, obrátili jsme se na Performatio. Vybrali pro naše řešení software Active Campaign, realizovali v něm všechny naše přání a navíc přidali komunikační kanály přímo do aplikace, které chytře doplňují maily.

V dnešní době sociální sítě hýbou světem a kdo na nich není, jako kdyby neexistoval. Takže i nás začínají zajímat krátká videa a asi vás nepřekvapí, že se o nich bavíme s agenturou Tiktokuj, která v xPORTu našla svoje zázemí a před očima nám tu rostou tak rychle, že jsme zvědaví, kam až to bude. Po schůzce s TikTokuj se stačí otočit na židli a můžeme s Future Sales vyřešit věci kolem social sellingu, ve kterém jsou fakt dobří a daří se jim.

Potřebujete s někým vyřešit prodej? Ani to není v xPORTu problém – stačí vyběhnout do druhého patra a domluvit se s někým ze SALESDOCku.

V xPORTu potkáte lidi, kteří dokážou B2B projektům pomoci se vším od prodeje, přes automatizaci marketing, až po účetnictví a finanční řízení. V jedné budově, v jeden den a často i na jednom společném obědě.

Jsem rád, že pracuju právě tady.