Jsme byznysový akcelerátor, který pod záštitou Vysoké školy ekonomické v Praze pomáhá českým startupům nastartovat jejich podnikání. Od roku 2015 se staráme a podporujeme začínající projekty, které mají potenciál a děláme vše pro to, aby u nás mohly růst. Pozor – to vše jen 15 minut od centra Prahy! V našich moderních a inspirativních prostorách se dokážete velmi rychle zabydlet a tím získat skvělé zázemí pro vaši práci. Navíc také nabízíme inkubační program na míru, v rámci kterého vám ukážeme, jak se vypořádat s těžkými začátky – a to se hodí. Neváhejte se na nás obrátit ať už jste současným studentem, úspěšným absolventem nebo třeba zástupcem startupu, či korporátu! Zkrátka a dobře, jsme tu pro všechny.

Týmům, které máme pod svými křídly, pomáháme nejen s PR a marketingem, ale také jim nabízíme pravidelné konzultace, networking, plánování strategie a mnoho dalších služeb. Všechna naše péče je navíc za příznivou cenu. Disponujeme rozsáhlou sítí mentorů, kteří jsou připravení probrat s vámi vaše nápady. Patří mezi ně například Stanislav Richter – spoluzakladatel a CEO unikátního startupu SinageOS,  Jakub Stránský – zakladatel úspěšného startupu Techambition Ltd. nebo Juraj Atlas – zakladatel Liftaga a projektu Mileus a mnoho dalších. Kdo jiný by vám pomohl rozjet úspěšné podnikání než zkušení odborníci, kteří se v minulosti potýkali se stejnými problémy jako vy? Nechte si od nás poradit, uvidíte, že se to opravdu vyplatí. Vytváříme silnou startupovou komunitu, tudíž se s námi určitě neztratíte. 😊

K našim dalším aktivitám patří také organizace jedinečných eventů, jejichž cílem je přiblížení široké veřejnosti business sféru tuzemského trhu a zvyšování povědomí o nejzajímavějších novinkách, které se u nás vyskytují.

KPMG Data Festival každoročně boří mýty týkající se dat a obtížnosti práce s nimi. Snažíme se objasnit danou problematiku a vzdělávat naše návštěvníky v oblasti datové analýzy. Firmy vystupující na této akci demonstrují jejich inovativní práci s daty. Startup Festival se na druhou stranu zaměřuje především na představení těch nejatraktivnějších projektů, které s sebou přináší budoucnost již dnes. Na obou událostech prezentují a vystavují zástupci jednotlivých společností svá řešení na stáncích, ale zájemci si také mohou vyslechnout jejich přednášky a workshopy.

Podílíme se také na přípravě KPMG Data Summitu. Jedná se o unikátní konferenci se zaměřením na datovou analytiku. Přednášející jsou profesionálové z Vysoké školy ekonomické v Praze, KPMG, partnerské školy UC Berkeley a další. Slyšet zde můžete Otu Novotného – vedoucího katedry informačních technologií na VŠE, zakladatele platformy Data Business VŠE a zároveň zakladatele xPORTu, Davida Slánského – partnera KPMG a jak jsme již zmiňovali KMPG Data Summitu se účastní i zahraniční řečnící z Berkeley jako například Ikhlaq Sidhu či Alexander Fred – Ojala.

Jsme akcelerátorem, který má široké zaměření, čehož využíváme dnes a denně. Máme hodně zkušeností, kterými můžeme přispět každému, kdo to potřebuje. Jsme specialisté, kteří vás dokážou podpořit při startu vlastního podnikání. Jsme xPORT – váš bezpečný přístav. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit…😊