Roadshow #czech startup stories

4. 11. 2019 v 11:00 h, xPORT VŠE 

Roadshow CzechInvestu přiveze v pondělí 4. 11. do xPORTu zahraniční mentory a experty, jako je Brian Frumberg z VentureOut v USA a Grace Sai z Found8 v Singapuru. Podělí se o své zkušenosti, jak založit pobočku, najmout místní zaměstnance a zároveň si udržet stále dobrou náladu. Hned po diskuzi je možné domluvit si s nimi one2one konzultaci.

REGISTRACE ZDARMA


 

 

 

 

 

 

Open House

5. 11. 2019, xPORT VŠE

Máte v hlavě nápad na B2B Business? Registrujte se na webu na listopadový Open House v xPORTu a dorazte na one2one konzultaci s odborníkem. Odnesete si cenný feedback a když to klapne, získáte místo v programu B2B Incubation.

Program B2B Incubation je maximálně roční program pro lidi se zajímavým podnikatelským nápadem a elánem. Nabízí pevné místo v xPORTí komunitě startupistů, kteří řeší stejné problémy a přidává detailní a kvalitní týdenní konzultace.

Neváhejte a přihlaste se na nejbližší Open House!

CHCI SE REGISTROVAT


 

 

 

 

Workshop: Jak uvést značku na trh

12. 11. 2019 v 17:00 h, xPORT VŠE 

Začínáte s vlastním podnikáním, ale nevíte, kdy a jak vaši značku uvést na trh? Chcete se zákazníkům vrýt do paměti a dosáhnout až na vysněnou love brand? Dorazte 12. 11. na marketingový workshop s Katkou Hráskou a zjistěte, jak se s brandingem popasovat.

Během workshopu nebudeme probírat to, jak pracovat na produktu nebo kdo je vaším zákazníkem. Zaměříme se na strategii týkající se budování brandu a oslovení vaši cílové skupiny.

REGISTRACE ZDARMA